Jdi na obsah Jdi na menu
 


Statistiky + výsledky a hodnocení v Spartan Race

 

Statistiky Spartan Race

 

Počet diplomů
žádné

 

Počet medailí
19 krát (Dokončení závodů)

oficiální medaile: 9 krát (Za věkové kategorie Age Group 18-24)

 

 


Celkem zúčastnění ostatních sportů

Litovel Sprint/Charity/kids Czech Rep. - Litovel (U koupaliště) (19.8.2017)

Liberec Sprint/HH/Kids/charity Czech Rep. - Liberec (24.9.2017)

Liberec Winter Sprint/kids - Liberec (20.1.2018)

Kutná Hora Sprint/Kids/charity - Kutná Hora (28.4.2018)

Kouty nad Desnou Super/Kids - Kouty nad Desnou (23.6.2018)

ME 2018 Spartan Race - Morzine (Francie) (7.7.2018)

Lipno Beast - Lipno nad Vltavou (22.9.2018)

Lipno Super/Sprint/Kids - Lipno nad Vltavou (23.9.2018)

Vratislavice/Sprint/Kids - Vratislavice nad Nisou (19.1.2019)

Kutná Hora Sprint/Kids/charity - Kutná Hora (13.4.2019)

Kutná Hora Super/Kids/ - Kutná Hora (14.4.2019)

Dolní Morava Sprint/Kids - Dolní Morava (15.6.2019)

Dolní Morava Super/Kids - Dolní Morava (16.6.2019)

ME 2019 Spartan Race - Dolomiti (Itálie) (29.6.2019)

Kubínská Hola Super/Kids - Kubínská Hola (Slovensko) (13.7.2019)

Kubínská Hola Sprint/Kids - Kubínská Hola (Slovensko) (14.7.2019)

Lipno Beast/Kids - Lipno nad Vltavou (21.9.2019)

Lipno Super/Kids - Lipno nad Vltavou (22.9.2019)

Lipno Sprint/Kids - Lipno nad Vltavou (22.9.2019)

 

 


Výsledky překážek v závodů

Litovel Sprint/Charity/kids Czech Rep. - Litovel (U koupaliště) (19.8.2017)

5 km a více + 20 překážek  5. místo    Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie OPEN - jednotlivé)      0:44.55
5 km a více + 20 překážek  22. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie OPEN)                   0:44.55
5 km a více + 20 překážek  69. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie vše)                    0:44.55

mezičasy: CP1 0:15.44, CP2 0:31.34, CP3 0:37.59

 

 

22 překážek dokončil

(1. běžet po pneumatikách, 2. plavání (břeh do druhého břehu), 3. O-U-T, 4. 5ft Wall, 5. přes pod skrz 6. přelézání zdi (střední - přelézt), 7. válečná kladina,
8. plavání (břeh do druhého břehu), 9. "A" Moneky bar, 11. 7ft Wall,  12. "A" Cargo, 13. plavání, chození po vodě, 14. Streaming, 15. Nosení písku po vodě,
16. herkulová kladka 17. Slip Wall, 18. multi-rig, 19. plazení se pod ostnatým drátem, 20. 8ft Wall, 21. Big Cargo 22. šplh na laně, 23. vynoření pod vodou ve
zdi a 24. skok přes oheň.

 

1 překážka nedokončil - (10. Hod oštěpem)

Startovní číslo: 24038

cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile)

 

 


Liberec Sprint/HH/Kids/charity Czech Rep. - Liberec (24.9.2017)

5 km a více + 20 překážek  5. místo    Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie OPEN - jednotlivé)      1:00.36
5 km a více + 20 překážek  15. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie OPEN)                   1:00.36
5 km a více + 20 překážek  56. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie vše)                    1:00.36

mezičasy: CP1 0:13:18, CP2 0:35:35, CP3 0:50:05

 

20 překážek dokončil

1. Rolling mud, 2. O-U-O-U, 3. O-U-T, 4. Hurdles, 5. Swimming. 6. Memory test, 7. 6ft Wall, 8. Monkey Bar "A", 9. Rope Climb, 10. Barbwire crawl, 11. Balance
12. Hercules Hoist, 14. Stairway to Sparta, 15. Big Cargo, 17. Plate drag, 18. A Cargo, 19. Sandbag, 21. Dunk Wall, 22. Slip Wall, 23 7ft Wall a 24. skok přes ohně

 

3 překážky nedokončil - (13. Hod oštěpem, 16. Multiring, 20. zapamatování kód)

Startovní číslo: 16123

cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile)

 

 


Liberec Winter Sprint/kids - Liberec (20.1.2018)

5 km a více + 20 překážek   9. místo   Vrbenský Jakub    1995    SRTG Kutná Hora 15+       (kategorie OPEN)                   1:18.53
5 km a více + 20 překážek  46. místo   Vrbenský Jakub    1995    SRTG Kutná Hora 15+       (kategorie vše)                    1:18.53

(s týmem SRTG Kutná Hora jsem skončil na 52. místě v čase 2:07:10)

mezičasy: CP1 01:01:10, CP2 00:49:00, CP3 01:14:11

 

17 překážek dokončil

0. 4ft Wall, 1. O-U-T, 2. Hurdles, 3. 5ft Wall, 4. Invert Wall, 5. Memory test, 6. Walker walk, 7. Monkey bar ,,A´´, 8. 7ft Wall, 11. Barbwire crawl,
12. Memory finish, 13. Sliding, 15. 8ft Wall, 16. Stairway to Sparta, 17. Multiring, 18. Sandbag carry, 19. Cargo down, 20 a Slip wall.

 

3 překážky nedokončil - (9. Hod oštěpem, 10. vázací kurtu (kladina) a 14. traverz přes zeď)

Startovní číslo: 2353

cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile)

 

 

Kutná Hora Sprint/Kids/charity - Kutná Hora (28.4.2018)

5 km a více + 20 překážek   1. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Age Group)              0:43.58
5 km a více + 20 překážek   8. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie vše)                    0:43.58

mezičasy: CP1 00:09:23, CP2 00:29:56, CP3 00:37:10, CP4 00:41:37

 

22 překážek dokončil

1. 5ft Wall, 2. OUT, 3. OUOUO, 4. Hurdles, 5. Ballance, 6. Bender, 7. Sandbag, 8. Monkey bar ,,A´´, 9. Small ,,A´´ Cargo, 10. Olympus, 11. Hercules Hoist
12. Barbwire Crawl, 13. Plate Drag, 14. Rope Climb, 15. Walker Walk, 16. Spear Throw, 17. Multiring, 18. 6ft Wall, 19. Slip Wall, 20. Invert Wall,
21. Big Cargo a 22. 7ft Wall.

 

všechny překážky dokončil

Startovní číslo: 19432

Cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile + medaili na vstupním vítězů)

 

 


Kouty nad Desnou Super/Kids - Kouty nad Desnou (23.6.2018)

17 km a více + 28 překážek   1. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Age Group)             2:02.58
17 km a více + 28 překážek  12. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie vše)                   2:02.58

mezičasy: CP1 00:24:53, CP2 01:01:00, CP3 01:18:30, CP4 01:49:11

 

27 překážek dokončil

1. 6ft. Wall , 2. Memory Test, 3. Bucket Carry, 4. Dunk Wall, 6. OUT, 7. Plate Drag, 8. OUOUO, 9. Walker Walk, 10. Invert Wall, 11. Monkey bar ,,A´´
12. Log Carry, 13. Traverse Walls, 14. Bender, 15. Hercules Hoist, 16. Sandbag Carry, 17. Ballance, 18. Olympus, 19. Memory finish, 20. Big Cargo,
21. Rope Climb, 22. 8ft. Wall, 23. Streaming, 24. Barbedwire Low, 25. Slip Wall, 26. Multiring, 27. Stairway to Sparta a 28. 7ft. Wall

 

1 překážku nedokončil - (5. Spearthrow)

Startovní číslo: 7352

Cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile + medaili na vstupním vítězů)

 

 


ME 2018 Spartan Race - Morzine (Francie) (7.7.2018)

24 km a více + 30 - 35 překážek    5. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Age Group 18 - 24)      4:01.29
24 km a více + 30 - 35 překážek   52. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Age Group)              4:01.29
24 km a více + 30 - 35 překážek  118. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie vše)                    4:01.29

mezičasy: CP1 00:12:24, CP2 00:47:40, CP3 01:55:07, CP4 02:27:02, CP5 03:31:36, CP6 03:45:07

 

30 - 35 překážek dokončil

 

 

2 překážku nedokončil - (-. Spearthrow, a -. Multiring)

Startovní číslo: 92413

Cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile)

 

 


Lipno Beast - Lipno nad Vltavou (22.9.2018)

24 km a více + 35 překážek   1. místo   Vrbenský Jakub    1995    SRTG Kutná Hora 4+    (kategorie OPEN)                      2:37.57
24 km a více + 35 překážek  11. místo   Vrbenský Jakub    1995    SRTG Kutná Hora 4+    (kategorie VŠE)                       2:37.57

(s týmem SRTG Kutná Hora jsem skončil na 24. místě v čase 4:04:27)

mezičasy: CP1 00:23:30, CP2 00:30:30, CP3 02:00:54, CP4 02:17:56 

 

34 překážek dokončil

1. OUT, 2. Hurdles, 3. OUOUO, 4. Memory test, 5. Ballance, 6. 6ft. Wall, 7. Atlas Carry, 8. Bender, 9. Swimming. 10. Bucket Carry, 11. Monkey bar ,,A´´,
12. Walker walk, 13. A-cargo, 14. 7ft. Wall, 15. Plate drag, 16. Hercules hoist, 17. Sandbag carry, 18. Log carry, 19. Barbwire crawl, 20. Big cargo,
21. Invert wall, 22. Triceps bar, 23. ,,Z´´ walls, 24. 8ft. Wall, 25. Memory finish, 26. Stezka v korunách stromů, 27. Multirig, 29. Swimming 1,
30. Slip Wall, 31. Rope climb, 32. Stairway to Sparta, 33. Olympus, 34. Twister a 35. Swimming 3

 

jednu překážku nedokončil - (28. Spearthrow)

Startovní číslo: 15299

cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile)

 

 


Lipno Super/Sprint/Kids - Lipno nad Vltavou (23.9.2018)

7 km a více + 22 překážek   1. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Age Group)              0:58.39
7 km a více + 22 překážek   7. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie vše)                    0:58.39

mezičasy: CP1 00:12:38, CP2 00:34:30, CP3 00:51:22

 

21 překážek dokončil

1. OUT, 2. Hurdles, 3. Ballance, 4. 6ft. Wall, 5. Atlas Carry, 6. Bucket Carry, 7. Monkey bar ,,A´´, 8. A-cargo, 9. 7ft. Wall, 10. Hercules hoist,
11. Sandbag carry, 12. Barbwire crawl. 13. Big cargo, 14. Multirig, 15. Spearthrow, 16. Swimming 1, 17. Slip Wall, 18. Rope climb,
19. Stairway to Sparta, 20. Olympus a 22. Swimming 2

 

1 překážku nedokončil - (21. Twister)

Startovní číslo: 4731

Cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile + medaili na vstupním vítězů)

 

 


Vratislavice/Sprint/Kids - Vratislavice nad Nisou (19.1.2019)

7 km a více + 22 překážek   2. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Age Group)              0:48.33
7 km a více + 22 překážek  35. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie vše)                    0:48.33

mezičasy: CP1 00:12:59, CP2 00:26:45, CP3 00:38:26

 

20 překážek dokončil

1. OUT, 2. OUOUO, 3. Hurdles, 4. 5ft Wall, 5. 6ft Wall, 6. Monkey Bar, 7. Balance, 8. Spear Throw, 9. Rope Climb, 10. Barbwire Crawl, 11. Invert Wall, 12. Plate
Drag, 13. ´´Z´´ Walls, 14. Atlas Carry, 15. Sandbag Carry, 16. Bucket Carry, 17. Multirig, 18. Slip Wall a 20. Big Cargo

2 překážky nedokončil - (8. Spearthrow a  19. Hercules Hoist)

Startovní číslo: 25891

Cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile + medaili na vstupním vítězů)

 

 


Kutná Hora Sprint/Kids/charity - Kutná Hora (13.4.2019)

5 km + 20 překážek   9. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Elite)                         0:34.41
5 km + 20 překážek  10. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie vše)                           0:34.41

mezičasy: CP1 00:16:37, CP2 00:22:37, CP3 00:29:18, CP4 00:33:51

 

20 překážek dokončil

1. 5ft. Wall, 2. Hurdless, 3. OUOUO, 4. Monkey Bar, 5. 6ft. Wall, 6. Sandbag Carry, 7. Rope Climb, 8. Vertical Cargo, 9. ´´Z´´ Walls, 10. Barbwire Crawl,
11. Balance, 12. Atlas Carry, 13. OUT, 14. Bucket Carry, 15. Spear Throw, 16. Multirig, 17. Hercules Hoist, 18. Invert Wall, 19. Slip Wall a 20. Big Cargo

všechny překážky dokončil

Startovní číslo: 7568

Cenu ve finiši: 1 medaile (rozkládací a dokončené medaile)

 

 

Kutná Hora Super/Kids/ - Kutná Hora (14.4.2018)

13 km + 25 překážek   3. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Age Group)                    1:19.55
13 km + 25 překážek  32. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie vše)                          1:19.55

mezičasy: CP1 00:28:12, CP2 00:49:23, CP3 00:59:43, CP4 01:08:08

 

27 překážek dokončil

1. 5ft. Wall, 2. Hurdles, 3. OUOUO, 4. Monkey Bar, 5. 6ft. Wall, 6. Olympus, 7. Bender, 8. 7ft. Wall, 9. Swimming, 10. DunkWall, 11. Stairway to Sparta,
13. Sandbag Carry, 14. Rope Climb, 15. Vertical Cargo, 17. Barbwire Crawl, 18. Balance, 19. Atlas Carry, 20. OUT, 21. Bucket Carry, 22. Spear Throw,
25. Invert Wall. 26. Slip Wall a 27. Big Cargo

4 překážky nedokončil - (12. Twister, 16. ´´Z´´ Walls, 23. Multirig a 24. Hercules Hoist)

Startovní číslo: 10172

Cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile + medaili na vstupním vítězů)

 

 


Dolní Morava Sprint/Kids - Dolní Morava (15.6.2019)

7 km + 22 překážek   6. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Elite)                        0:53.31
7 km + 22 překážek  32. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie vše)                          0:53.31

mezičasy: CP1 00:08:31, CP2 00:36:25, CP3 00:43:59, CP4 00:46:14

 

21 překážek dokončil

1. 5ft. Wall, 2. OUT, 3. OUOUO, 4. Sandbag Carry, 5. Hurdles, 6. Barbwire Crawl, 7. Monkey Bar, 8. Rope Climb, 9. Hercules Hoist, 10. Atlas Carry, 11. A Cargo,
12. Balnace, 13. Inverted Wall, 14. Multirig, 15. Bucket Carry, 16. Dunk Wall, 17. 6ft. Wall, 18. Slip Wall, 19. Vertical Cargo, 20. Plate Drag a 22. ´´Z´´ Walls

1 překážky nedokončil - (21. Spear Throw)

Startovní číslo: 18130

Cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile)

 


Dolní Morava Super/Kids - Dolní Morava (16.6.2019)

13 km + 28 překážek   2. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Age Group)                    1:43:55
13 km + 28 překážek  11. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie vše)                          1:43:55

mezičasy: CP1 00:13:40, CP2, 00:39:32, CP3, 00:59:08, CP4 01:36:13

 

27 překážek dokončil

1. 5ft. Wall, 2. OUT, 3. OUOUO, 4. Hurdles, 5. Barbwire Crawl, 6. Twister, 7. Olympus, 8. Atlas Carry, 9. Rope Climb, 11. Monkey Bar, 12. 7ft. Wall,
13. Stairway to Sparta, 14. Barbwire Crawl High, 15. Sandbag Carry, 16. A Cargo, 17. Balance, 18. Inverted Wall, 19. Multirig, 20. Bender, 21. Bucket Carry,
22. Dunk Wall, 23. 6ft. Wall, 24. Slip Wall, 25. Vertical Cargo, 26. Plate Drag, 27. Spear Throw, 28. ´´Z´´ Wall.

1 překážky nedokončil - (10. Hercules Hoist)

Startovní číslo: 20269

Cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile + medaili na vstupním vítězů)

 

 


ME 2019 Spartan Race - Dolomiti (Itálie) (29.6.2019)

23 km a více + 30 - 35 překážek    1. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Age Group 18 - 24)      3:01.31
23 km a více + 30 - 35 překážek   12. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Age Group)              3:01.31
23 km a více + 30 - 35 překážek   54. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie vše)                    3:01.31

mezičasy: CP1 00:44:16, CP2 01:22:02, CP3 02:01:01, CP4 02:39:33, CP5 02:58:52, CP6 03:03:31

 

30 - 35 překážek dokončil

 

2 překážku nedokončil - (-. Kladina a -. Spearthrow)

Startovní číslo: 10772

Cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile + medaili na vstupním vítězů)

 

 


Kubínská Hola Super/Kids - Kubínská Hola (Slovensko) (13.7.2019)

15 km + 25 překážek   6. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Elite)                        1:51:33
15 km + 25 překážek   7. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie vše)                          1:51:33

mezičasy: CP1 00:20:50, CP2 00:45:18, CP3 00:55:40, CP4 01:20:49

 

25 překážek dokončil

1. OUT, 2. Swimming, 3. Barbeddwire High, 4. Stairway to Sparta, 5. Twister, 6. 7ft. Wall, 7. Bender, 8. Olympus, 9. Bucket Brigade, 10. Vertical Cargo,
11. Atlas Carry, 12. Rope Climb, 13. Dunk Wall, 14. Slip Wall, 15. Spearthrow, 16. Ballance, 17. Hercules Hoist, 18. Sandbag Carry, 19. BarbedWire Low,
20. Roling Mud, 21. Monkey Bar, 22. Plate Drag, 23. Hurdles, 24. Multirig, 25. Inverted Wall, 26. ,,Z´´ Wall, 27. 6ft. Wall a 28. Big Cargo.

Startovní číslo: 12619

Cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile)

 

 


Kubínská Hola Sprint/Kids - Kubínská Hola (Slovensko) (14.7.2019)

7 km + 20 překážek   3. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Age Group)                    1:05:33
7 km + 20 překážek  21. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie vše)                          1:05:33

mezičasy: CP1 00:15:38, CP2 00:31:38, CP3 00:45:11, CP4 01:01:21

 

16 překážek dokončil

1. OUT, 2. Bucket Brigade, 3. Vertical Cargo, 4. Atlas Carry, 5. Rope Climb, 6. Dunk Wall, 7. Slip Wall, 10. Hercules Hoist, 11. Sandbag Carry,
12. Barbedwire Low, 13. Rolling Mud, 14. Monkey Bar, 15. Plate Drag, 16. Hurdles, 18. Inverted Wall, 20. 6ft. Wall, 21. Big Cargo.

4 překážky nedokončil - (8. Spear Throw, 9. Kladina, 17. Multirig a 19. ,,Z´´ Walls)

Startovní číslo: 13742

Cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile + medaili na vstupním vítězů)

 

 


Lipno Beast - Lipno nad Vltavou (21.9.2019)

24 km a více + 38 překážek  14. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Elite)                2:30.10
24 km a více + 38 překážek  22. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Vše)                  2:30.10

mezičasy: CP1 00:18:20, CP2 01:03:44, CP3 01:43:13 a CP4 02:08:06

 

38 překážek dokončil

1. 5ft. Wall, 2. OUT, 3. OUOUO, 4. Memory test, 5. Monkey bar, 6. Balance, 7. Invert Wall, 8. Sandbag Carry, 9. Rolling Mud, 10. Plate Drag, 11. Stairway to Sparta,
12. Olympus, 13. Barbwire Crawl High, 14. 8ft. Wall, 15. Armer, 16. Slackline, 17. 7ft. Wall, 18. Bender, 19. Twister, 20. Hurdles, 21. Sandbag Carry 2,
22. Stezka korunami, 23. Vertical Cargo, 24. Rope Climb, 25. Small Cargo, 26. Monkey Bar ´´A´´, 27. Memory Finish, 28. Barbwire Crawl, 29 Atlas Carry,
30. Spear Throw, 31. Dunk Wall, 32. Hercules Hoist, 33. Bucket Carry, 34. Multirig Plus, 35. Slip Wall, 36. ´´Z´´ Walls, 37. Swimming a 38. 6ft. Wall.


čtyři překážky nedokončil - (6. Balance, 27. Memory finish, 30. Spear Throw a 36. ´´Z´´ Walls)

Startovní číslo: 7376

cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile)

 

 


Lipno Super - Lipno nad Vltavou (22.9.2019)

15 km a více + 22 překážek   5. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Elite)                  1:30:24
15 km a více + 22 překážek   6. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie vše)                    1:30:24

mezičasy: CP1 00:16:11, CP2 00:45:59, CP3 01:05:48 a CP4 01:21:27

 

21 překážek dokončil

1. 5ft. Wall, 2. OUT, 3. OUOUO, 4. Monkey bar, 5. Balance, 6. Invert Wall, 7. Sandbag Carry, 8. Rolling Mud, 9 Plate Drag, 10. Barbwire Crawl, 11. Sandbag carry,
12. Spear Throw. 13. Dunk Wall, 14. Hercules Hoist, 15. ´´A´´ Cargo, 16. Rope Climb, 17. Small Cargo, 18. Stairway to Sparta, 19. Olympus, 20. 7ft. Wall,
21. Bender, 22. Twister, 23. Hurdles, 24. Stezka korunami, 25. Vertical Cargo, 26. Multirig, 27. Slip Wall, 28. ´´Z´´ Walls, 29. Swimming a 30. 6ft. Wall.

 

Startovní číslo: 1923

Cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile)

 

 


Lipno Sprint/Kids - Lipno nad Vltavou (22.9.2019)

7 km a více + 22 překážek   3. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie Age Group)              0:51:07
7 km a více + 22 překážek  15. místo   Vrbenský Jakub    1995    bez klubů (Kutná Hora)    (kategorie vše)                    0:51:07

mezičasy: CP1 00:19:03, CP2 00:42:36 a CP3 00:44:13

 

21 překážek dokončil

1. 5ft. Wall, 2. OUT, 3. OUOUO, 4. Monkey bar, 5. Balance, 6. Invert Wall, 7. Sandbag Carry, 8. Rolling Mud, 9 Plate Drag, 10. Barbwire Crawl, 11. Atlas Carry,
12. Spear Throw. 13. Dunk Wall, 14. Hercules Hoist, 15. ´´A´´ Cargo, 16. Rope Climb, 17. Vertical Cargo, 18. Multirig, 19. Slip Wall, 20. ´´Z´´ Walls,
21. Swimming a 22. 6ft. Wall.


čtyři překážky nedokončil - (6. )

Startovní číslo: 4301

Cenu ve finiši: 2 medaile (rozkládací a dokončené medaile + medaili na vstupním vítězů)

 

 


Celkem účast závodu

Bez klubu (Kutná Hora)
17 krát

SRTG Kutná Hora 15+
1 krát

SRTG Kutná Hora 4+
1 krát

 

Jména účást závodů po sobě města

Kutná Hora - 3 krát

Litovel - 1 krát

Liberec - 2 krát

Kouty nad Desnou - 1 krát

Morzine - 1 krát

Lipno nad Vltavou - 5 krát

Vratislavice nad Nisou - 1 krát

Dolní Morava - 2 krát

Dolomiti - 1 krát

Kubinská Hola - 2 krát

 

Celkem žebříčkových bodů
1492 (za rok 2018)

 

Žebříčkovém umístění (za rok 2018)
Celkové umístění - 741. místo
Podle pohlaví - 503. místo
Podle věků - 50. místo 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář