Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všechny seznamy zúčastněné závody v mém sportu plavání + školní sportovní soutěže + triatlon + házená + OS + SR, GR a PR

Všechny seznamy zúčastněné závody v mém sportu plavání + školní sportovní soutěže + triatlon + házená + ostatní sporty + Spartan Race, Gladiator Race a Predator Race

rok 2003 (10 zúčastnění závodů)
Plavecká škola TJ Sparta Kutná Hora - Kutná Hora (24.1.2003)

Školní olympiáda - Církvice (neznámý datum, 2003)

Zruč nad Sazavou vs. TJ Sparta Kutná Hora (rok 2003-2005?)

Zruč nad Sazavou vs. TJ Sparta Kutná Hora (rok 2003-2005?)

TJ Sparta Kutná Hora vs. neznámý tým (rok 2003-2005?)

TJ Sparta Kutná Hora vs. neznámý tým (rok 2003-2005?)

TJ Sparta Kutná Hora vs. neznámý tým (rok 2003-2005?)

TJ Sparta Kutná Hora vs. neznámý tým (rok 2003-2005?)

Závod v Nymburce - Nymburk (25 m) (neznámý datum)

Vánoční závod Kutná Hora - Kutná Hora (25 m) (neznámý datum)

 

rok 2004 (8 zúčastnění závodů)
Plavecká škola TJ Sparta Kutná Hora - Kutná Hora (6.2.2004)

Meziměstský přebor SpKH - SOPKo - Kutná Hora (6. 3. 2004)

Pohár Středočeského kraje C, D - 1. kolo - Nymburk (25 m) (27. 3. 2004)

Pohár Středočeského kraje C, D - 2. kolo - Příbram (25 m) (15. 5. 2004)

Víceboj olympiáda škol - Církvice (14.9.2004)

Pohár Středočeského kraje C, D - 3. kolo - Rakovník (25 m) (23. 10. 2004)

Pohár Středočeského kraje C, D - 4. kolo - Kutná Hora (25 m) (20. 11. 2004)

Vánoční závod Kutná Hora 2 - Kutná Hora (25 m) (neznámý datum)

 

rok 2005 (16 zúčastnění závodů)
Plavecká škola TJ Sparta Kutná Hora - Kutná Hora (17.1.2005)

Meziměstský přebor SpKH - SOPKo - Kutná Hora (25 m) (neznámý datum)

Cena města Mladé Boleslavi - 29. ročník - Mladá Boleslav (25 m) (23. 4. 2005)

Velká cena města Chomutova - 21. ročník, memoriál Jaroslava Jezbery - 18. ročník - Chomutov (50 m) (14. - 15. 5. 2005)

Pohár středočeského kraje žactva C, D - 2. kolo - Kolín (25 m) (21. 5. 2005)

Okresní atletické závody - Kutná Hora (22.5.2005)

Atletický čtyřboj, školní olympiáda - Církvice (27.5.2005)

Školní olympiáda - Církvice (neznámý datum, 2005)

Letní pohár ČR desetiletého žactva - Kladno (25 m) (11. - 12. 6. 2005)

Kinderiáda - Čáslav (neznámý datum, 2005)

Pohár Středočeského kraje žactva C, D - 3. kolo - Mladá Boleslav (25 m) (22. 10. 2005)

Pohár Středočeského kraje žactva C, D - 4. kolo - Kralupy nad Vltavou (25 m) (5. 11. 2005)

Vánoční cena města Nymburka - 35. ročník - Nymburk (25 m) (3. - 4. 12. 2005)

Zimní pohár ČR desetiletého žactva - Domažlice (25 m) (17. - 18. 12. 2005)

Vánoční závod Kutná Hora 3 (25 m) (neznámý datum)

Soutěž o Vánočního Kapra 2005 v plavání - Kutná Hora (23.12.2005)

 

rok 2006 (21 zúčastnění závodů)
Plavecká škola TJ Sparta Kutná Hora - Kutná Hora (30.1.2006)

Meziměstský přebor SpKH - SOPKo - Kutná Hora (25 m) (neznámý datum)

Krajská základní soutěž - 1. Kolo - Mladá Boleslav (25 m) (25. 3. 2006)

Cena Jablonecké Bižuterie a města Jablonce nad Nisou - 17. ročník - Jablonec nad Nisou (25 m) (1. 4. 2006)

Velikonoční závody - 38. ročník - Praha - Radlice (25 m) (8. - 9. 4. 2006)

Krajská základní soutěž - 2. kolo - Kutná Hora (25 m) (15. 4. 2006)

Jarní cena Prahy - 2. ročník - Praha - Podolí (25 m) (22. 4. 2006)

4. ročník - Žehušický pohár - Žehušice 2006 (28.4.2006)

Velka Cena města Chomutova - 22. ročník, memoriál Jaroslava Jezbery - 19. ročník - Chomutov (50 m) (13. - 14. 5. 2006)

Letní přebor Středočeského kraje žactva - Kladno (25 m) (27. - 28. 5. 2006)

Pohár karlovarského Vřídla - 28. ročník - Karlovy Vary (50 m) (10. 6. 2006)

Letní pohár jedenáctiletého žactva - Čechy - Sokolov (25 m) (17. - 18. 6. 2006)

Tábor v celotáborové hře - Chedrbí (22.6.2006)

Školní olympiáda - Církvice (21.9.2006)

Krajská základní soutěž - 3. kolo - Kralupy nad Vltavou (25 m) (16. 10. 2006)

Krajská základní soutěž - 4. kolo - Kutná Hora (25 m) (28. 10. 2006)

Vánoční cena města Nymburka - 36. ročník - Nymburk (25 m) (19. - 20. 11. 2006)

Zimní přebor Středočeského kraje žactva - Rakovník (25 m) (25. - 26. 11. 2006)

Zimní pohár jedenáctiletého - Čechy - Příbram (25 m) (2. - 3. 12. 2006)

Vánoční závod Kutná Hora 4 - Kutná Hora (25 m) (neznámý datum)

Soutěž o Vánočního Kapra 2006 v plavání - Kutná Hora (22.12.2006)

 

rok 2007 (23 zúčastnění závodů)
Litoměřický kalich - 9. ročník - Litoměřice (25 m) (27. 1. 2007)

Mladoboleslavská vlnka - 22. ročník - Mladá Boleslav (25 m) (3. 2. 2007)

Meziměstský přebor SpKH - SOPKo - Kutná Hora (25 m) (neznámý datum)

Jarní pohár města Hradce Králové - 17. ročník - Hradec Králové (50 m) (10. - 11. 3. 2007)

Krajská základní soutěž - 1. kolo - Nymburk (25 m) (17. 3. 2007)

Plavecká škola TJ Sparta Kutná Hora - Kutná Hora (23.3.2007)

Cena Jablonecké Bižuterie a města Jablonce nad Nisou - 18. ročník - Jablonec nad Nisou (25 m) (31. 3. 2007)

Krajská základní soutěž - 2. kolo - Neratovice (25 m) (7. 4. 2007)

Cena města Mladé Boleslavi - 31. ročník - Mladá Boleslav (25 m) (28. 4. 2007)

5. ročník Žehušického poháru - Žehušice (16.5.2007)

Letní přebor Středočeského kraje žactva - Kladno (25 m) (26. - 27. 5. 2007)

Pohár karlovarského Vřídla - 29. ročník - Karlovy Vary (50 m) (9. 6. 2007)

Letní mistroství ČR 12-ti letého mladšího žactva 2007 - Nový Jičín (25 m) (16. - 17. 6. 2007)

Tábor v celotáborové hře - Chedrbí (17. - 22.6.2007)

Krajská základní soutěž - 3. kolo - Kolín (25 m) (29. 9. 2007)

Okresní kolo v přespolním běhu škol - Čáslav (16.10.2007)

Krajský přebor v přespolním běhu škol - Žehušice (24.10.2007)

Krajská základní soutěž - 4. kolo - Kralupy nad Vltavou (25 m) (27. 10. 2007)

Zimní přebor Středočeského kraje žactva - Příbram (25 m) (17. - 18. 11. 2007)

Vánoční cena města Nymburka - 37. ročník - Nymburk (25 m) (24. - 25. 11. 2007)

Zimní mistrovství ČR 12-ti letého mladšího žactva - Litoměřice (25 m) (8. - 9. 12. 2007)

Vánoční závod Kutná Hora 5 - Kutná Hora (25 m) (neznámý datum)

Soutěž o Vánočního Kapra 2007 v plavání - Kutná Hora (22.12.2007)

 

rok 2008 (25 zúčastnění závodů)
Neratovický pohár ve sprintérském víceboji, memoriál Karla Řády - 7. ročník - Neratovice (25 m) (19. 1. 2008)

Jarní pohár města Hradce Králové - 18. ročník - Hradec Králové (50 m) (29. - 30. 3. 2008)

Krajská základní soutěž - 1. kolo - Mladá Boleslav (25 m) (5. 4. 2008)

7. ročník Plavecko - běžeckého poháru - Kutná Hora (10.4.2008)

Jarní cena Prahy - 4. ročník - Praha - Podolí (25 m) (12. 4. 2008)

Školní kolo dopravní soutěže - Nové Dvory (15.4.2008)

Cena města Mladé Boleslavi - 32. ročník - Mladá Boleslav (25 m) (19. 4. 2008)

6. ročník Žehušického poháru - Žehušice (30.4.2008)

Krajská základní soutěž - 2. kolo - Kralupy nad Vltavou (25 m) (3. 5. 2008)

Krajské finále Plavecko - běžecký pohár - Čelákovice (7.5.2008)

Velka Cena města Chomutova - 24. ročník, memoriál Jaroslava Jezbery - 21. ročník - Chomutov (50 m) (24. - 25. 5. 2008)

Letní přebor Středočeského kraje žactva - Příbram (25 m) 31. 5. - 1. 6. 2008)

Strakonický zlatý FEZ - Strakonice (50 m) (7. 6. 2008)

Letní mistroství ČR 13-ti letého staršího Žactva 2008 - Ústí nad Labem (50 m) (21. - 22. 6. 2008)

Lanový park - Říčky v Orlických Horách (srpnu 2008)

Okresní olympiáda v atletice - Čáslav (1.10.2008)

Krajská základní soutěž – 3. kolo - Kolín (25 m) (4. 10. 2008)

Okresní kolo v přespolním běhu škol - Čáslav (9.10.2008)

Krajské přebory v přespolním běhu škol - Žehušice (16.10.2008)

Krajská základní soutěž - 4. kolo - Mladá Boleslav (25 m) (18. 10. 2008)

Vánoční cena města Nymburka - 38. ročník - Nymburk (25 m) (8. - 9. 11. 2008)

Zimní přebor Středočeského kraje žactva - Kladno (25 m) (22. - 23. 11. 2008)

Zimní mistrovství ČR 13-ti letého staršího žactva 2008 - Sokolov (25 m) (13. - 14. 12. 2008)

Vánoční závod Kutná Hora 6 - Kutná Hora (25 m) (neznámý datum)

Soutěž o Vánočního Kapra 2008 v plavání - Kutná Hora (23.12.2008)

 

rok 2009 (26 zúčastnění závodů)
Velká cena města Příbrami v plavání mládeže na rok 2009 - 15. ročník - Příbram (25 m) (28. 2. - 1. 3. 2009)

Krajská základní soutěž - 1. kolo - Nymburk (25 m) (28. 3. 2009)

Cena Jablonecké Bižuterie a města Jablonce nad Nisou - 20. ročník - Jablonec nad Nisou (25 m) (4. 4. 2009)

Školní kolo dopravní soutěže - Nové Dvory (5.4.2009)

Krajská základní soutěž - 2. kolo - Mladá Boleslav (25 m) (18. 4. 2009)

7. ročník Žehušického poháru - Žehušice (24.4.2009)

8. ročník Plavecko - běžeckého poháru - Kutná Hora (30.4.2009)

Velká cena města Českých Budějovic - 38. ročník, 1. kolo Českého poháru - České Budějovice (50 m) (2. - 3. 5. 2009)

Krajské finále Plavecko - běžecký pohár - Čelákovice (6.5.2009)

Letní přebor Středočeského kraje žactva - Kladno (25 m) (23. - 24. 5. 2009)

Strakonický zlatý FEZ - Strakonice (50 m) (30. 5. 2009)

Školní vlastní fotbalový turnaj - Nové Dvory (1.6.2009)

Praha 2009, 3. kolo Českého poháru - Praha - Podolí (50 m) (5. - 7. 6. 2009)

Letní mistroství ČR 14-ti letého staršího Žactva 2009 - Chomutov (50 m) (20. - 21. 6. 2009)

Lanový park - Říčky v Orlických Horách (srpnu 2009)

Lanový park - Říčky v Orlických Horách (srpnu 2009)

Okresní olympiáda v atletice - Čáslav (24.9.2009)

Krajská základní soutěž - 3. kolo - Kolín (25 m) (9. 10. 2009)

Okresní kolo v přespolním běhu škol - Čáslav (21.10.2009)

Krajská základní soutěž - 4. kolo - Neratovice (25 m) (24. 10. 2009)

Krajské přebory v přespolním běhu škol - Žehušice (27.10.2009) (oprava z okresního kola v Čáslavi)

Zimní přebor Prahy a Středočeského kraje - Kladno (25 m) (30. - 31. 10. 2009)

Zimní přebor Středočeského kraje žactva - Příbram (25 m) (21. - 22. 11. 2009)

Vánoční cena města Nymburka - 39. ročník - Nymburk (25 m) (28. - 29. 11. 2009)

Zimní mistroství ČR 14-ti letého staršího Žactva 2009 - Trutnov (25 m) (12. - 13. 12. 2009)

Soutěž o Vánočního Kapra 2009 v plavání - Kutná Hora (23.12.2009)

 

rok 2010 (25 zúčastnění závodů)
Meziměstský přebor SpKH - SOPKo - Kutná Hora (25 m) (neznámý datum)

Krajská základní soutěž - 1. kolo - Kutná Hora (25 m) (20. 3. 2010)

Jarní pohár města Hradce Králové - 20. ročník - Hradec Králové (50 m) (27. - 28. 3. 2010)

Školní kolo dopravní soutěže - Nové Dvory (-.4.2010)

Cena Jablonecké Bižuterie a města Jablonce nad Nisou - 21. ročník - Jablonec nad Nisou (25 m) (17. 4. 2010)

9. ročník Plavecko - běžeckého poháru - Kutná Hora (21.4.2010)

Jarní cena Prahy - 6. ročník - Praha - Podolí (50 m) (24. 4. 2010)

8. ročník Žehušického poháru - Žehušice (30.4.2010)

Mistrovství Prahy a letního krajského přeboru Středočeského kraje dorostů a dospělých - Praha - Podolí (50 m) (7. - 8. 5. 2010)

Krajské finále Plavecko - běžecký pohár - Čelákovice (12.5.2010)

Velká cena SKP Nymburk - Český pohár Age groups v triatlonu 2010 - Ostrá u Lysé nad Labem (30.5.2010)

Strakonický zlatý FEZ - Strakonice (50 m) - (5. 6. 2010)

1. ročník Welas triatlák - Kutná Hora (U velkýho rybníka) (19.6.2010)

2. ročník Dačického 12 - Kutná Hora (14.8.2010)

Lanový park - Říčky v Orlických Horách (srpnu 2010)

Lanový park - Říčky v Orlických Horách (srpnu 2010)

Okresní olympiáda v atletice - Čáslav (22.9.2010)

Atletický čtyřboj - Čáslav (30.9.2010)

Oblastní kolo in-line bruslení - Kutná Hora (4.10.2010)

krajské finále Středočeská in-line bruslení - Benátky nad Jizerou (6.10.2010)

Okresní kolo v přespolním běhu škol - Čáslav (8.10.2010)

Krajská základní soutěž - 3. kolo - Mladá Boleslav (25 m) (16. 10. 2010)

Krajská základní soutěž - 4. kolo - Kutná Hora (25 m) (30. 10. 2010)

Zimní přebor Prahy a Středočeského kraje - Kladno (25 m) (5. - 6. 11. 2010)

Vánoční závod Kutná Hora 7 - Kutná Hora (25 m) (neznámý datum)

 

rok 2011 (12 zúčastnění závodů)
Cena osvobozeného města Nymburka - 41. ročník - Nymburk (25 m) (2. - 3. 4. 2011)

Školní kolo dopravní soutěže - Nové Dvory (-.4.2011)

10. ročník Plavecko - běžeckého poháru - Kutná Hora (20.4.2011)

9. ročník Žehušického poháru - Žehušice (29.4.2011)

Mistrovství Prahy a letního krajského přeboru Středočeského kraje dorostů a dospělých - Praha - Podolí (50 m) (29. - 30. 4. 2011)

Krajská základní soutěž - 2. kolo - Neratovice (25 m) (7. 5. 2011)

Krajské finále Plavecko - běžecký pohár - Čelákovice (11.5.2011)

Kopaná - turnaj "O pohár ředitele školy - Nové Dvory (23.6.2011)

Krajská základní soutěž - 3. kolo - Kutná Hora (25 m) (15. 10. 2011)

Krajská základní soutěž - 4. kolo - Mladá Boleslav (25 m) (22. 10. 2011)

Soutěž o Vánočního Kapra 2011 v plavání - Kutná Hora (23.12.2011)

Školní vlastní florbalový turnaj SŠO Kolín - Kolín (-.12.2011)

 

rok 2012 (9 zúčastnění závodů)
Kolínská atletická liga středních škol - Kolín (16.5.2012)

3. ročník Welas triatlák - Kutná Hora (U velkýho rybníka) (16.6.2012)

Okresní kolo přeboru AŠSK v přespolním běhu - kolín (3.10.2012)

Krajská základní soutěž - 3. kolo - Kutná Hora (25 m) (13. 10. 2012)

Krajská základní soutěž - 4. kolo - Mladá Boleslav (25 m) (20. 10. 2012)

Vánoční cena města Nymburka - 40. ročník - Nymburk (25 m) (17. 11. 2012)

Vánoční závod Kutná Hora 8 - Kutná Hora (25 m) (neznámý datum)

Školní vlastní florbalový turnaj SŠO Kolín - Kolín (-.12.2012)

Soutěž o Vánočního Kapra 2012 v plavání - Kutná Hora (22.12.2012)

 

rok 2013 (7 zúčastnění závodů)
Mistrovství Prahy a letního krajského přeboru Středočeského kraje dorostů a dospělých - Praha - Podolí (50 m) (26.- 27. 4. 2013)

Velká cena města Pardubic, 3. kolo Českého poháru - Pardubice (50 m) (18. - 19. 5. 2013)

Zimní přebor Prahy a Středočeského kraje - Kladno (25 m) (1. - 2. 11. 2013)

Vánoční cena města Nymburka - 41. ročník - Nymburk (25 m) (30. 11. 2013)

Vánoční závod Kutná Hora 9 - Kutná Hora (25 m) (neznámý datum)

Školní vlastní turnajový Volejbal SŠO Kolín - Kolín (-.12.2013)

Školní vlastní florbalový turnaj SŠO Kolín - Kolín (-.12.2013)

 

rok 2014 (10 zúčastnění závodů)
Cena Jablonecké Bižuterie a města Jablonce nad Nisou - 25. ročník - Jablonec nad Nisou (25 m) (22. 3. 2014)

Jarní pohár města Hradce Králové - 24. ročník - Hradec Králové (50 m) (29. - 30. 3. 2014)

Mistrovství Prahy a letního krajského přeboru Středočeského kraje dorostů a dospělých - Praha - Podolí (50 m) (25. - 26. 4. 2014)

5. ročník Welas triatlák - Kutná Hora (U velkýho rybníka) (14.6.2014)

Velká cena Znojma - 47. ročník - Znojmo (25 m) (20. - 21. 9. 2014)

Plzeňské sprinty, 6. kolo Českého poháru - Plzeň - Slovany (25 m) (17. - 19. 10. 2014)

AXIS Cup 2014, 7. kolo Českého poháru - Jihlava (25 m) (1. - 2. 11. 2014)

Cena města Nymburka - 1. ročník - Nymburk (25 m) (15. 11. 2014)

Mikulášské závody plaveckého klubu Pandora Čáslav - Čáslav (25 m) (3. 12. 2014)

Školní vlastní turnajový Volejbal SŠO Kolín - Kolín (-.12.2014)

 

rok 2015 (12 zúčastnění závodů)
Mistrovství ČR družstev - 1. kolo - Kladno (25 m) (21. 2. 2015)

Grand Prix Bruntál v plaveckém pětiboji - 8. ročník - Bruntál (25 m) (21. - 22. 3. 2015)

Mistrovství Prahy a letního krajského přeboru Středočeského kraje dorostů a dospělých - Praha - Podolí (50 m) (24. – 25. 4. 2015)

Praha 2015, 5. kolo Českého poháru - Praha - Podolí (50 m) (29. - 31. 5. 2015)

6. ročník Welas triatlák - Kutná Hora (U velkýho rybníka) (6.6.2015)

Lanový park - Říčky v Orlických Horách (srpnu 2015)

Lanový park - Říčky v Orlických Horách (srpnu 2015)

Velká cena Znojma - 48. ročník - Znojmo (25 m) (19. - 20. 9. 2015)

Cena města Nymburka - 2. ročník - Nymburk (25 m) (17. 10. 2015)

Zimní přebor Prahy a Středočeského kraje - Kladno (25 m) (30. - 31. 10. 2015)

Vánoční plavecké závody - 11. ročník - Most (25 m) (14. 11. 2015)

Školní vlastní turnajový Volejbal SŠO Kolín - Kolín (-.12.2015)

 

rok 2016 (8 zúčastnění závodů)
Lednový přebor PK Pandory - Čáslav (25 m) (27. 1. 2016)

Grand Prix Bruntál v plaveckém pětiboji - 9. ročník - Bruntál (25 m) (19. - 20. 3. 2016)

Praha 2016, 4. kolo Českého poháru - Praha - Podolí (50 m) (3. - 5. 6. 2016)

8. ročník Dačického 12 - Kutná Hora (13.8.2016)

Lanový park - Říčky v Orlických Horách (23.8.2016)

Lanový park - Říčky v Orlických Horách (27.8.2016)

Plzeňské sprinty - 20. ročník, 6. kolo Českého poháru - Plzeň - Slovany (25 m) (14. - 16. 10. 2016)

Zimní přebor Prahy a Středočeského kraje - Kladno (25 m) (28. - 29. 10. 2016)

 

rok 2017 (15 zúčastnění závodů)
Mistrovství ČR družstev - 1. kolo - Kladno (25 m) (4. 2. 2017)

Mistrovství Prahy a letního krajského přeboru Středočeského kraje dorostů a dospělých - Praha - Podolí (50 m) (28. – 29. 4. 2017)

Jarní pohár města Hradce Králové - 27. ročník - Hradec Králové (50 m) (13. 5. 2017)

Velká cena města Pardubic, 3. kolo Českého poháru - Pardubice (50 m) (19. - 21. 5. 2017)

Poděbradský triatlon 26. ročník - Poděbrady (28.5.2017)

8. ročník Welas triatlák - Kutná Hora (U velkýho rybníka) (3.6.2017)

Olympia Spartan Training - Kutná Hora (24.6.2017)

17. ročník Železný Chlíst 2017 - Černíny/Chlístovice (15.7.2017)

Litovel Sprint/Charity/kids Czech Rep., Spartan Race - Litovel (U koupaliště) (19.8.2017)

Lanový park - Říčky v Orlických Horách (24. srpen 2017)

Čáslavský duatlon - 24. ročník - Čáslav, Vodranty (10.9.2017)

Liberec Sprint/HH/Kids/charity Czech Rep., Spartan Race - Liberec (24.9.2017)

Běh pro Zvon 2017 - Kutná Hora (15.10.2017)

Gladiator Race - Praha (27. - 29.10.2017)

Night TAXIS Gladiator Race - Pardubice (1.12.2017)

 

rok 2018 (21 zúčastnění závodů)
Liberec Winter Sprint/kids, Spartan Race  - Liberec (20.1.2018)

Cena Jablonecké Bižuterie a města Jablonce nad Nisou - 29. ročník - Jablonec nad Nisou (25 m) (24.3.2018)

Gladiator Race RUN HK - Hradec Králové (1.4.2018)

Kutná Hora Sprint/Kids/charity, Spartan Race - Kutná Hora (28.4.2018)

Jarní pohár města Hradce Králové - 28. ročník - Hradec Králové (50 m) (12. 5. 2018)

Gladiator Race - Milovice (6.5.2018)

Poděbradský triatlon 27. ročník - Poděbrady (27.5.2018)

8. ročník Welas triatlák - Kutná Hora (U velkýho rybníka) (3.6.2018)

Gladiator Race - Holice (16.6.2018)

Kouty nad Desnou Super/Kids, Spartan Race - Kouty nad Desnou (23.6.2018)

ME 2018 Spartan Race - Morzine (Francie) (7.7.2018)

Predator Race BRUTAL Špindlerův Mlýn - Špindlerův Mlýn (30.7.2018)

10. ročník Dačického 12 - Kutná Hora (11.8.2018)

Gladiator Race RUN PA - Pardubice (13.8.2018)

Labská výzva 2018 (triatlon) - Pardubice (25.8.2018)

Lanový park - Říčky v Orlických Horách (29.8.2018)

Lanový park - Říčky v Orlických Horách (31.8.2018)

Překážkový závod v OCR - Kutná Hora (Hesu Meeting 2018) (4.9.2018)

Čáslavský duatlon - 25. ročník - Čáslav, Vodranty (9.9.2017)

Lipno Beast, Spartan Race - Lipno nad Vltavou (22.9.2018)

Lipno Super/Sprint/Kids, Spartan Race - Lipno nad Vltavou (23.9.2018)

Překážkový závod v OCR - Kutná Hora (KH Challenge 2018) (30.9.2018)

Gladiator Race - Praha (19. - 21.10.2018)

Běh pro republiku - Kutná Hora (21.10.2018)

 

(Celkem: 251 krát)

 

 


Jména účast závodů po sobě města

Nymburk - 14 krát (naposledy v roce 2015)

Kutná Hora - 54 krát (naposledy v roce 2018)

Příbram - 6 krát (naposledy v roce 2009)

Rakovník - 2 krát (naposledy v roce 2006)

Mladá Boleslav - 12 krát (naposledy v roce 2012)

Chomutov - 4 krát (naposledy v roce 2009)

Kolín - 12 krát (naposledy v roce 2015)

Kladno - 12 krát (naposledy v roce 2017)

Kralupy nad Vltavou - 4 krát (naposledy v roce 2008)

Domažlice - 1 krát (naposledy v roce 2005)

Jablonec nad Nisou - 6 krát (naposledy v roce 2018)

Praha - Radlice - 1 krát (naposledy v roce 2006)

Praha - Podolí - 12 krát (naposledy v roce 2017)

Praha - 2 krát (naposledy v roce 2018)

Karlovy Vary - 2 krát (naposledy v roce 2007)

Sokolov - 2 krát (naposledy v roce 2008)

Litoměřice - 2 krát (naposledy v roce 2007)

Hradec Králové - 7 krát (naposledy v roce 2018)

Neratovice - 4 krát (naposledy v roce 2011)

Nový Jičín - 1 krát (naposledy v roce 2007)

Strakonice - 3 krát (naposledy v roce 2010)

Ústí nad Labem - 1 krát (naposledy v roce 2008)

České Budějovice - 1 krát (naposledy v roce 2009)

Trutnov - 1 krát (naposledy v roce 2009)

Pardubice - 5 krát (naposledy v roce 2018)

Znojmo - 2 krát (naposledy v roce 2015)

Plzeň - Slovany - 2 krát (naposledy v roce 2016)

Jihlava - 1 krát (naposledy v roce 2014)

Čáslav - 13 krát (naposledy v roce 2018)

Bruntál - 2 krát (naposledy v roce 2016)

Most - 1 krát (naposledy v roce 2015)

Žehušice - 9 krát (naposledy v roce 2011)

Čelákovice - 4 krát (naposledy v roce 2011)

Benátky nad Jizerou - 1 krát (naposledy v roce 2010)

Církvice - 5 krát (naposledy v roce 2005)

Chedrbí - 2 krát (naposledy v roce 2007)

Nové Dvory - 6 krát (naposledy v roce 2011)

Ostrá u Lysé nad Labem - 1 krát (naposledy v roce 2010)

Poděbrady - 2 krát (naposledy v roce 2018)

Černíny/Chlístovice - 1 krát (naposledy v roce 2017)

Zruč nad Sázavou - 2 krát (naposledy v roce 2004)

neznámé místo - 4 krát (naposledy v roce 2004)

Říčky v Orlických Horách - 12 krát (naposledy v roce 2018)

Litovel - 1 krát (naposledy v roce 2017)

Liberec - 2 krát (naposledy v roce 2018)

Milovice - 1 krát (naposledy v roce 2018)

Holice - 1 krát (naposledy v roce 2018)

Kouty nad Desnou - 1 krát (naposledy v roce 2018)

Morzine - 1 krát (naposledy v roce 2018)

Špindlerův Mlýn - 1 krát (naposledy v roce 2018)

Lipno nad Vltavou - 2 krát (naposledy v roce 2018)


(Celkem: 251 krát)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář