Jdi na obsah Jdi na menu

Spartan Race - Litovel (Sprint)

26. 10. 2017

Zúčastnil se závodů v Litoveli v 19.8.2017 Litovel Sprint. Jakub Vrbenský se na Spartan Race zúčastnil na po druhé v životním závodě. Běžel 5 a více km a absolvoval 23 překážek. Jakub Vrbenský neudělal 1 překážku a byl to hod oštěpem a zbytek překážek udělal a byly to běh po pneumatikách, plavání (břeh do druhého břehu), O-U-T, 5ft Wall, přes pod skrz, přelézání zdi (střední - přelézt), válečná kladina, plavání (břeh do druhého břehu, ´´A Moneky bar´´, 7ft Wall, ´´A´´ Cargo, plavání, chození po vodě, Streaming, Nosení písku po vodě, herkulová kládka, Slip Wall, Multiring, plazení pod ostnatým drátem, 8ft Wall, Big Cargo, šplh na laně, vynoření pod vodou ve zdi a skok přes ohně. Doběhl v čase 0:44.55. V celkové umístění skončil na 69. místě, na kategorii OPEN v jednotlivě skončil na 5. místě a na kategorii OPEN skončil na 22. místě. Za dokončení závodů dostal medaili.