Jdi na obsah Jdi na menu

Spartan Race - Lipno (Beast)

25. 9. 2018

Zúčastnil se závodů v Lipně nad Vltavou v 22.9 - 23.9.2018 Lipno nad Vltavou Beast, a Sprint. Jakub Vrbenský se na Spartan Race zúčastnil na po šestém a sedmém v životním závodě. Na Beastu běžel 24 km a absolvoval 35 překážek a na Sprintu běžel 7 km a absolvoval 22 překážek. Jakub Vrbenský udělal na Beastu jeden trestní angličák na hod oštěpem. Na Sprintu měl jeden trestní angličák na Twister. Na Beastu doběhl v čase 2:37.57. Ve své kategorii v OPEN (v týmech SRTG Kutná Hora) skončil na 24. místě, v sólo skončil na 1. místě a v celkové umístění skončil na 11. místě. Na Sprintu doběhl v čase 0:57.39. Ve své věkové kategorii Age Group 18-24 skončil na 1. místě a v celkové umístění skončil na 7. místě. Za dokončení závodů dostal 2 medaile a na vstupním vítězů dostal trofej a cenné dárky.