Jdi na obsah Jdi na menu

Spartan Race - Kutná Hora (Sprint)

29. 4. 2018

Zúčastnil se závodů v Kutné Hoře v 28.4.2018 Kutná Hora Sprint. Jakub Vrbenský se na Spartan Race zúčastnil na po čtvrtým v životním závodě. Běžel 8 a více km a absolvoval 20 + překážek. Jakub Vrbenský dokázal absolvovat všechny překážky bez trestu. Jedině bylo o fous na oštěp, bylo to málem vedle z pravé strany. Doběhl v čase 0:43.58. V celkové umístění skončil na 8. místě, zařadil se v elitním desítce (TOP 10, byl to jeho největší úspěch. Na kategorii Age Group ve věku 18 - 24 dokázal zvítězit a byl na 1. místě. Za umístění v TOP 5 v kategorii Age Group 18-24 ve Spartanu Race v běžném závodě se kvalifikoval na Mistrovství Evropy do Francie na Morzine. Za dokončení závodů dostal medaili a na vstupním vítězů dostal trofej a cenné dárky.